ZABIEGI ZŁUSZCZAJĄCE


TERAPIA MIKROIGŁOWA

 

Opiera się na wywołaniu naturalnego procesu regeneracji dzięki tworzeniu mikroskopijnej wielkości nakłuć. Stymuluje to przyspieszone procesy naprawcze tkanek, prowadzące do odmłodzenia skóry, spłycenia blizn, rozstępów i zniwelowania przebarwień. Podczas zabiegu wprowadzane substancje wnikają głębiej, szybciej i w większym stężeniu. W związku z przyspieszonym wzrostem skóry właściwej, następuje szybkie złuszczanie się martwych warstw naskórka.

 Skin Roller posiada 192 igły z wysokiej jakości stali chirurgicznej i w ciągu 5 minut wykonuje ok. 250.000 nakłuć. Optymalna ilość igieł oraz specjalny ich kształt zwiększa intensywność zabiegów i głębokość nakłuć. Intensywność zabiegu zależy od oczekiwanych efektów, okolicy poddanej zabiegowi i oraz indywidualnej reakcji skóry na zabieg. Czas trwania zabiegu mikronakłuwania 5-20 minut. Intensywność zabiegu zależy od nacisku rollera na skórę, ilości powtórzeń w jednym miejscu oraz indywidualnej wrażliwości skóry na mikronakłuwanie.

Wybór długości igieł jest uzależniony od okolicy zabiegowej, rodzaju skóry i jej wrażliwości oraz pożądanego efektu.

 

  • 0, 75 mm przeznaczona jest intensywnych zabiegów przeciwzmarszczkowych, rozjaśniania przebarwień, poprawy struktury skóry, spłycania rozstępów i niwelowania cellulitu
  • 1, 5 mm do bardzo intensywnych zabiegów odmładzających, spłycania blizn i rozstępów oraz zabiegów przeciwcellulitowych


WSKAZANIA DO ZABIEGU: 

 

- Profilaktyka przeciwstarzeniowa.

- Odmładzanie i lifting twarzy.

- Niwelowanie rozszerzonych porów.

- Spłycanie zmarszczek i bruzd.

- Spłycanie i wygładzanie blizn i rozstępów.

- Wyrównanie kolorytu i rozjaśnianie przebarwień.

- Zmniejszenie teleangiektazji.

- Pojędrnianie ciała: ramiona, brzuch, pośladki, biust.

- Redukcja cellulitu.

- Stymulacja porostu włosów i hamowanie ich wypadania.

 

 Minimum wykonywanych zabiegów to trzy w serii, w odstępach dwutygodniowych w wypadku igieł 0,75mm, lub czterotygodniowych w wypadku igieł 1,5mm. Najlepsze  efekty widoczne są po sześciu zabiegach w serii.

 

 

 

Dostępne serie zabiegów + Cena :

 

1. Terapia mikroigłowa twarzy 90 zł - 1 zabieg / 3 zabiegi 200zł / 6 zabiegów - 390zł.

 

2.Terapia mikroigłowa twarzy, szyi i dekoltu 110zł - zabieg / 3 zabiegi 250zł / 6zabiegów 420zł.

 

2. Terapia mikroigłowa modelująca biust 90 zł - zabieg/ 3 zabiegi 250zł/ 6zabiegów 420zł.

 

3. Terapia mikroigłowa stymulująca porost włosów i hamująca ich wypadanie. 80zł 1zabieg.

 

 

 

OKSYBRAZJA

 

PRZEZNACZENIE
Nowy rodzaj mikrodermabrazji wykonywany strumieniem tlenu oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej. Jest to tak zwana "miękka" mikrodermabrazja nie wywołująca podrażnienia skóry.
Zabieg wykonywany jest na mokro, daje uczucie chłodu i ukojenia, co jest szczególnie ważne w przypadku cery wrażliwej, skłonnej do rumienienia się. Oksybrazja dodatkowo poprawia nawilżenie skóry i dotlenia ją.

.
DZIAŁANIE
Zabieg służy rozjaśnieniu i odświeżeniu skóry. Ma działanie silnie wygładzające. Przy głębszym działaniu, możliwe jest spłycenia zmarszczek, redukcja przebarwień.Zabieg bezpieczny jest dla cery naczynkowej i bardzo wrażliwej dlatego tez mozna wykonywać go co tydzień, dla osiagnięcia konkretnego efektu lub jako jednorazowe odświeżenia skóry np. przed wiekszym wyjsciem.

 

PRZECIWWSKAZANIA
Nie polecany jest dla osób ktore przeszły atak serca, z wysokim ciśnieniem, oraz po leczeniu laserowym w przeciągu ostatnich 3 miesięcy.

 

CZAS TRWANIA: ok 90 min 

CENA: 100 zł

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

 

PRZEZNACZENIE
Wskazany jest dla cery trądzikowej, lojotokowej. Jest w stanie zmniejszyć lub zniwelowac blizny po trądzikowe roztępy, przebarwienia. Zwalcza suchośc skory rozszerzone pory, szorstki zrogowaciały naskórek.

 

DZIAŁANIE
Mikrodermabrazja polega na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu.Pomimo powierzchniowego oddziaływania, zmiany dotyczą nie tylko naskórka, ale takze skóry własciwej. Złuszczanie następuje stopniowo. Dlatego nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania ani powstania blizn. Bardzo wysoką skuteczność obserwuje sie w przypadkach, w których zawodzą tradycyjne metody kosmetyczne. Blizny stają się mniej widoczne plamy i przebarwienia jaśnieją lub całkowicie zostaja usunięte.

 

PRZECIWWSKAZANIA
Zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze, trądzik, nowotwory skóry. Brak przeciwskazań w przypadku ciązy i menstruacji.

 

CZAS TRWANIA: ok 60 min 

CENA: 100 zł

PEELING KAWITACYJNY + SONOFOREZA

 

 

PEELING KAWITACYJNY jest to bezbolesne, głębokie oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, która pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz pozbycie się bakterii.

 

 

DZIAŁANIE

 

Zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, poprawia mikrokrążenie, dezynfekuje. Przeznaczony do bardzo wrażliwej, delikatnej, cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, trudno gojącej się, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry skłonnej do wyprysków, trądzikowej, przetłuszczającej się.

 

 

NA CZYM POLEGA KAWITACJA? 

 

Kawitacja to zjawisko, które zachodzi, gdy wilgotną skórę potraktuje się falami ultradźwiękowymi. Tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, następuje gwałtowna zmiana ciśnienia i szereg procesów, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Do zabiegu wykorzystuje się aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe, zakończony szpatułką, którą przesuwa się po zwilżanej wodą twarzy. Zjawisko kawitacji to inaczej "zimne gotowanie wody".

 

 

Ultradźwięki wykorzystywane są również do wprowadzania witamin i innych składników aktywnych w głąb skóry, w celu ich skuteczniejszego działania. Jest tzw. sonoforeza. Głowica emitująca fale ultradźwiękowe powodujezwiększenie penetracji skóry produktami aktywnymi. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki wnika głębiej w tkankę, aby odprężyć skórę i mięśnie, podczas gdy delikatny masaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek.

 

 

SONOFOREZA jest to wprowadzanie w głąb skóry substancji czynnych zawartych w ampułce odpowiednio dobranej do rodzaju i potrzeb skóry.

 

Dzięki ultradźwiękom składniki aktywne preparatu docierają do najgłębszych warstw naskórka. Działanie ampułki jest w skutek tego szybciej widoczne i długotrwałe.

 

Zabieg jest doskonałym dopełnieniem innych zabiegów kosmetycznych. Wibracje ultradźwiękowe działają na głębsze warstwy skóry jak mikromasaż o charakterze biostymulującym. Poprawie ulega mikrocyrkulacja i przepływ limfy, podwyższa się poziom pH zakwaszonych tkanek.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU SONOFOREZY:

 

- trądzik

- podrażnienia skóry

- starzejąca się skóra

- przebarwienia skóry

- rozszerzone naczynia włosowate

- niska elastyczność skóry

 

 CENA 90 zł

 

Cena obejmuje wykonanie zarówno peelinu kawitacyjnego jak również sonoforezy.

DERMO-PEELINGI CHEMICZNE TERAPEUTYCZNE TOSCANI 

 

ZALETY PEELINGÓW TOSCANI:

 

- szeroka gama stężeń – 10-70%

- niskie pH- od 0,8

- duża moc peelingów

- wysoka biodostępność- pH niższe od pKa podłoża, gwarantujące najbardziej efektywne wnikanie, uzależnione od rodzaju peelingu

- głęboka penetracja dzięki odtłuszczeniu skóry

- bezpieczeństwo- przewidywalność reakcjiw zależności od ilości aplikowanych warstw , neutralizacja

 

ZASTOSOWANIE PEELINGÓW CHEMICZNYCH: 

 

- wszechstronne zastosowanie-twarz, powieki, okolica oczu, szyja, dekolt, dłonie, ciało

- efektywność w zwalczaniu najczęściej występujących problemów skóry: przebarwień, trądziku, blizn, zmarszczek, fotostarzenia

- produkty dla każdego rodzaju cery, także wrażliwej i naczyniowej

- możliwość łączenia z innymi zabiegami: mikrodermabrazja, mezoterapia, mikronakłuwanie, zabiegi liftujące, wypełniacze

- możliwe stosowanie Sandwich Technique (łączenie różnych stężeń tego samego kwasu w jednym zabiegu

Kiedy wykonywać zabiegi z peelingami chemicznymi?

 

Stosowanie peelingów chemicznych najbardziej polecane jest w okresie od jesieni aż do późnej wiosny. Skórę po zabiegu zabezpieczamy kremem regenerującym / fluidem i / lub preparatem przeciwsłonecznym. Okres zimowy nie jest przeciwwskazaniem do wykonywania kwasów. W przypadku, gdy zamierzamy korzystać ze słońca, należy zakończyć kurację kwasami na miesiąc przed planowanym wyjazdem.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO PEELINGÓW CHEMICZNCH:

 

- Aktywne infekcje - bakteryjne, wirusowe, grzybicze

- Dermatozy zapalne skóry - łuszczyca, atopowe zapalenie skóry

- Dla średniej głębokości i głębokich peelingów – keloidy, blizny zanikowe,skłonność do przebarwień pozapalnych

- Zachowanie - brak współpracy, brak możliwości ochrony UV, nierealistyczne oczekiwania

- Leczenie - Izotretynoiną, Izotekiem w ciągu ostsnich 6 m-cy, światłem IPL, laserem

- Zabarwienie skóry- fototyp V,VI zalecane peelingi próbne, zaburzenia pigmentacji

- Stan skóry - rany

- Alergia - na substancje złuszczające

 

 

CZAS TRWANIA: ok 60 min

CENA: 120 - 140 zł