ZABIEGI PIELĘGNACYJNE NA TWARZ


80 zł

CONTRA ACNE

ZABIEG PRZECIWTRĄDZIKOWY ( Antybakteryjno - oczyszczający )

Zabieg do skóry z objawami trądziku młodzieńczego i łojotoku, ze skłonnością do powstawania wyprysków.
W zabiegu wykorzystano składniki o potrójnej aktywności przeciwbakteryjnej, które ograniczają wzrost bakterii:

a) Propionibacterium acnes,
b) Staphylococcus epidermis,
c) Corynebacter ecnes.

Poza tym zastosowano inhibitor enzymu 5-a-reduktazy, który hamuje powstawanie stanów zapalnych gruczołów łojowych, substancje keratolityczne ograniczające tendencję do czopowania ujść gruczołów łojowych i przywracające równowagę między powstawaniem a złuszczaniem się warstwy rogowej naskórka oraz łagodzące podrażnienia. Są to salicylany, aktywne fizjologicznie witaminy A + B3 i sole cynku, alantoina, d-pantenol i kwas glicyretynowy. Zastosowane w zabiegu składniki aktywne działają zarówno na skutki, jak i przyczyny problemów z cerą trądzikową. Dlatego jest on bardzo skuteczny, szczególnie w seriach. Z naszych doświadczeń wynika, że bardzo dobre efekty daje seria zabiegów CONTRA ACNE przed serią AHA-Eksfoliacji.

Efekty widoczne po zabiegu:

 • oczyszczenie, zmatowienie, wygładzenie i wyrównanie kolorytu skóry,
 • złagodzenie podrażnień i przyspieszenie wysuszania wyprysków trądzikowych,
 • nawilżenie, odświeżenie i poprawa kondycji skóry.

 

Efekty widoczne po serii zabiegów:

 • zmniejszenie łojotoku,
 • redukcja ilości wyprysków,
 • odblokowanie ujść gruczołów łojowych.

 

CZAS TRWANIA : ok 60 min

80zł

UKOJENIE

ZABIEG DO CERY NACZYNKOWEJ, WRAŻLIWEJ I SUCHEJ

Zabieg do cery naczynkowej z widocznymi teleangiektazjami, zaczerwienionej, wrażliwej, reagującej rumieniem na czynniki zewnętrzne takie jak wiatr czy mróz.

Zabieg Ukojenie opracowano na bazie:

 

 • bioflawonoidów działających uszczelniająco i wzmacniająco na ścianki naczyń krwionośnych, co zapobiega ich pękaniu i nadmiernej przepuszczalności,
 • wyciągu ze złotej algi zmniejszającego reaktywność skóry na czynniki zewnętrzne,
 • odżywczego kompleksu łagodzącego z alantoiną, d-pantenolem, wyciągiem z jojoby i awokado, bogatym zestawem witamin i algami,

zabieg przynosi natychmiastową ulgę zaczerwienionej, wrażliwej skórze, koi i otula miękkim ochronnym płaszczem z naturalnych substancji.

Efekty widoczne po zabiegu:

 • wycisza się gra naczyniowa, bledną zaczerwienienia skóry, wyrównuje się jej koloryt,
 • cera staje się gładka i elastyczna,
 • objawy podrażnień zostają złagodzone.

Zabieg proponujemy wykonywać w serii około 10 zabiegów 1–2 zabiegi w tygodniu.

CZAS TRWANIA: ok 60 min

140zł

VOLUMATRIX RF 

PIELĘGNACJA CERY 50+

 

Zabieg-aktywator odnowy 50+ z technologią kosmetycznego zagęszczania skóry.

Zaawansowany, specjalistyczny zabieg przeznaczony do intensywnej pielęgnacji cery dojrzałej 50 +.
Stworzony z myślą o kobietach, które dzięki terapii kosmetycznej chcą osiągnąć efekty podobne do zabiegów medycyny estetycznej, takich jak wolumetria ( modelowanie konturów twarzy) czy zabieg falami radiowymi. Pragną odzyskać młodzieńczą gęstość skóry, zredukować zmarszczki, wygładzić rysy i wymodelować kontur twarzy.

TECHNOLOGIA KOSMETYCZNEGO ZAGĘSZCZANIA SKÓRY łączy rewolucyjny ECM ACTIVATOR, wpływający na integralność strukturalną skóry, z LIPOWYPEŁNIACZEM i R-RETINOLEM zwiększającym potencjał proliferacyjny komórek skóry.

 

 

CZAS TRWANIA: ok 90 min

80 zł

CZYSTA JAK ŁZA 

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY (MANUALNE OCZYSZCZANIE)

Zabieg oczyszczający przeznaczony do cery z widocznymi zaskórnikami i rozszerzonymi porami ze wskazaniem do czyszczenia ręcznego.

W zabiegu wykorzystano klasyczną technikę ręcznego usuwania zaskórników w połączeniu z kompleksem składników o działaniu przeciwbakteryjnym, łagodzącym i ściągającym rozszerzone pory.


Zastosowano:

 

 • illit – glinkę remineralizującą, łagodzącą, ściągającą pory i odświeżającą,
 • kwas glikolowy, najaktywniejszy z alfa-hydroksykwasów działający keratolitycznie i normalizująco na naskórek,
 • olejek z drzewa herbacianego, naturalny „antybiotyk” do wyciszania bakteryjnych stanów zapalnych skóry oraz fitosalicylany, mocznik, flawonoidy.

Mimo kontrowersji wokół ręcznego usuwania zaskórników uważamy, że w wielu przypadkach jest to zabieg niezbędny, szczególnie przy bardzo dużym stopniu zanieczyszczenia skóry oraz na początku kuracji – na przykład CONTRA ACNE lub AHA-Eksfoliacji. Nie polecamy jednak wykonywać go częściej niż raz na dwa miesiace. W czasie zabiegu zostają usunięte zaskórniki, nadmiar sebum i inne zanieczyszczenia skóry.

Efekty widoczne po zabiegu:

 • powierzchnia skóry wyraźnie się wygładza i staje się matowa i oczyszczona, jest mniej „chropowata”,
 • zwężają się pory, cera jest odświeżona i ma ładniejszy koloryt,
 • cera jest dobrze przygotowana do kuracji przeciwłojotokowych.

 

CZAS TRWANIA:  ok 60 min 

160 - 220 zł

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

 

Jest to nowa, potwierdzona naukowo, metoda ułatwiająca przenikanie kosmetyków poprzez otwarcie kanałów przy zastosowaniu potencjałów elektrycznych oraz określonych rodzajów przebiegów. Impulsy elektryczne ułatwiają i wzmagają wnikanie aktywnych składników zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych.

 

Jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry.

Stosowany jest do odmładzania skóry, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.
Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej.
Wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji.


Urządzenia do mezoterapii bezigłowej wykorzystują zjawiska fizyczne zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry, pozwalające na udostępnieniu nowych dróg wprowadzania aktywnych preparatów bez konieczności użycia igieł. Zabieg przeprowadzany jest z użyciem wysokonapięciowego jednokierunkowego prądu impulsowego o częstotliwości radiowej.

 

CZAS TRWANIA: ok 90 min

120 - 200 zł

FALE RADIOWE

 

Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny i w szerokim zakresie częstotliwości są wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

Główne działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 54°C. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny.

Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację (rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie ich przepuszczalności).

 

CZAS TRWANIA: ok 90 min

 

 

 

99 zł

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

 

Liposukcja ultradźwiękowa to zabieg opierający się na używaniu energii ultradźwiękowej do dokładnego odseparowania tkanki tłuszczowej od tkanek okalających. Znana od lat i wykorzystywana w medycynie, w końcu znalazła zastosowanie w walce z niechcianym tłuszczykiem. Przy tym zabiegu istotne jest, że energię ultradźwięków nakierowuje się bezpośrednio na tkankę tłuszczową. Jest to na tyle precyzyjne, że nie działa na otaczające tkanki i nie ma niebezpieczeństwa uszkodzenia tkanki łącznej czy naczyń krwionośnych.

 

CZAS TRWANIA: ok 90 min

 

110zl

System Lift Plus 

Zabieg 35+ z odmładzającymi, roślinnymi komórkami macierzystymi


Polecany do każdego typu cery nowatorski zabieg z zamkniętymi w liposomach roślinnymi komórkami macierzystymi (PSC – Plant Stem Cells), których potencjał biologiczny pozwala przedłużyć młodość skóry i poprawić jej wygląd. Zastosowane w zabiegu preparaty zaprojektowano tak, by wykorzystać cenny materiał biologiczny zgromadzony w roślinnych komórkach macierzystych. Przeprowadzone badania wykazały, że zamknięte w liposomach PSC mają pozytywny wpływ na wzrost ludzkich komórek macierzystych i funkcjonowanie fibroblastów (badania in vitro). Dzięki czemu nie tylko redukują zmarszczki, ale też chronią komórki przed wpływem środowiska zewnętrznego i opóźniają procesy starzenia.

Ponadto w zabiegu wykorzystano innowacyjny płat kolagenowy, zawierający
hity światowej kosmetologii:


roślinne komórki macierzyste,
– resweratrol − wyjątkowo silny antyutleniacz chroniący komórki przed skutkami promieniowania UV i wolnymi rodnikami, przypisuje się mu miano eliksiru długowieczności, obecny m.in. w czerwonym winie i wyciągu z rdestu.
– baikalinę – która zabezpiecza telomery (fragmenty komórkowego DNA) przed skracaniem i pomaga wydłużyć zdolność komórek do podziałów, „opóźniając zegar biologiczny” komórek.

Dlatego dołożono wszelkich starań, aby zaproponowany przebieg zabiegu
umożliwiał maksymalne wykorzystanie potencjału składników aktywnych. Wykonanie masażu przy użyciu Supernawilżającego żelu do masażu zmiękcza warstwę rogową naskórka, co ułatwia wykonanie peelingu i przygotowuje skórę do wprowadzenia liposomów z roślinnymi komórkami macierzystymi. Zastosowanie na tym etapie sonoforezy ułatwia wnikanie substancji aktywnych, a nałożenie płatu kolagenowego pozwala na wprowadzenie do zabiegu kolejnych substancji aktywnych o radykalnym działaniu przeciw efektom starzenia. Maseczka napinająca z efektem rozświetlającym nakładana pod koniec zabiegu zapewnia efekt liftingujący, który dopełnia całości i decyduje o pierwszym wrażeniu klientki.
Wykorzystanie CRYO COLLAGEN MATRIX 2 i 3 z odpowiednimi dla różnych typów cery kremami rozszerza możliwość stosowania zabiegu także w przypadku cery odwodnionej bądź mieszanej z rozszerzonymi porami.

Efekty widoczne po zabiegu:

 • cera jest silnie nawilżona i wygładzona
 • zmarszczki ulegają spłyceniu
 • cera wygląda na wypoczętą, młodszą i zdrowszą, odzyskuje ładny koloryt

 

CZAS TRWANIA: ok 75 min


140 zł

NEOBOTULINE

KOMPLEKSOWY ZABIEG Z TECHNOLOGIĄ REDUKCJI ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

 

 

Specjalistyczny, kompleksowy zabieg przeznaczony do intensywnej pielęgnacji cery z zaznaczonymi objawami starzenia mimicznego, a także utratą jędrności i napięcia. Stworzony z myślą o kobietach ok. 40. r.ż., które pragną nie tylko efektywnej i szybkiej poprawy wyglądu, ale także skutecznego działania opóźniającego starzenie się. Zabieg bazuje na ultranowoczesnych składnikach, które odbudowują, wzmacniają i chronią delikatną strukturę włókien podporowych skóry. NEUROAKTYWNY PEPTYD NOWEJ GENERACJI ogranicza skurcze mięśni prowadzące do powstawania zmarszczek, a innowacyjne molekuły HYDROINFUSION zapewniają trójwymiarowe supernawilżanie. W tym specjalistycznym zabiegu szczególne miejsce zajmuje też autorski masaż mimiczny, stworzony z myślą o redukcji zmarszczek mimicznych oraz ochronie przed ich utrwalaniem się i przekształcaniem w bruzdy.

 

 

CZAS TRWANIA : ok 90 min

120 zł

HIALIQ EXPERT - ZABIEG HIALURONOWY

ZABIEG PRZECIWZMARSZCZKOWY DO SKÓRY DOJRZAŁEJ

 

Zabieg pielęgnacyjny o intensywnym działaniu dający natychmiastowe efekty poprawy wyglądu i kondycji skóry. Polecany do pielęgnacji cery dojrzałej. Wykorzystuje wyjątkowe działanie kwasu hialuronowego na
trzech poziomach skóry: intensywne nawilżanie na powierzchni, efekt wygładzenia zmarszczek dzięki mikrogąbkom® hialuronowym działającym w naskórku oraz stymulację syntezy kwasu hialuronowego w głębszych warstwach skóry. Zwiększa jędrność i elastyczność skóry oraz redukuje zmarszczki.

 

 

CZAS TRWANIA: ok  60 min