ZABIEGI PIELĘGNACYJNE NA TWARZ


90zł

UKOJENIE

ZABIEG DO CERY NACZYNKOWEJ, WRAŻLIWEJ I SUCHEJ

Zabieg do cery naczynkowej z widocznymi teleangiektazjami, zaczerwienionej, wrażliwej, reagującej rumieniem na czynniki zewnętrzne takie jak wiatr czy mróz.

Zabieg Ukojenie opracowano na bazie:

 

 • bioflawonoidów działających uszczelniająco i wzmacniająco na ścianki naczyń krwionośnych, co zapobiega ich pękaniu i nadmiernej przepuszczalności,
 • wyciągu ze złotej algi zmniejszającego reaktywność skóry na czynniki zewnętrzne,
 • odżywczego kompleksu łagodzącego z alantoiną, d-pantenolem, wyciągiem z jojoby i awokado, bogatym zestawem witamin i algami,

zabieg przynosi natychmiastową ulgę zaczerwienionej, wrażliwej skórze, koi i otula miękkim ochronnym płaszczem z naturalnych substancji.

Efekty widoczne po zabiegu:

 • wycisza się gra naczyniowa, bledną zaczerwienienia skóry, wyrównuje się jej koloryt,
 • cera staje się gładka i elastyczna,
 • objawy podrażnień zostają złagodzone.

Zabieg proponujemy wykonywać w serii około 10 zabiegów 1–2 zabiegi w tygodniu.

CZAS TRWANIA: ok 60 min

140zł

VOLUMATRIX RF 

PIELĘGNACJA CERY 50+

 

Zabieg-aktywator odnowy 50+ z technologią kosmetycznego zagęszczania skóry.

Zaawansowany, specjalistyczny zabieg przeznaczony do intensywnej pielęgnacji cery dojrzałej 50 +.
Stworzony z myślą o kobietach, które dzięki terapii kosmetycznej chcą osiągnąć efekty podobne do zabiegów medycyny estetycznej, takich jak wolumetria ( modelowanie konturów twarzy) czy zabieg falami radiowymi. Pragną odzyskać młodzieńczą gęstość skóry, zredukować zmarszczki, wygładzić rysy i wymodelować kontur twarzy.

TECHNOLOGIA KOSMETYCZNEGO ZAGĘSZCZANIA SKÓRY łączy rewolucyjny ECM ACTIVATOR, wpływający na integralność strukturalną skóry, z LIPOWYPEŁNIACZEM i R-RETINOLEM zwiększającym potencjał proliferacyjny komórek skóry.

 

 

CZAS TRWANIA: ok 90 min

90 zł

CZYSTA JAK ŁZA 

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY (MANUALNE OCZYSZCZANIE)

Zabieg oczyszczający przeznaczony do cery z widocznymi zaskórnikami i rozszerzonymi porami ze wskazaniem do czyszczenia ręcznego.

W zabiegu wykorzystano klasyczną technikę ręcznego usuwania zaskórników w połączeniu z kompleksem składników o działaniu przeciwbakteryjnym, łagodzącym i ściągającym rozszerzone pory.


Zastosowano:

 

 • illit – glinkę remineralizującą, łagodzącą, ściągającą pory i odświeżającą,
 • kwas glikolowy, najaktywniejszy z alfa-hydroksykwasów działający keratolitycznie i normalizująco na naskórek,
 • olejek z drzewa herbacianego, naturalny „antybiotyk” do wyciszania bakteryjnych stanów zapalnych skóry oraz fitosalicylany, mocznik, flawonoidy.

Mimo kontrowersji wokół ręcznego usuwania zaskórników uważamy, że w wielu przypadkach jest to zabieg niezbędny, szczególnie przy bardzo dużym stopniu zanieczyszczenia skóry oraz na początku kuracji – na przykład CONTRA ACNE lub AHA-Eksfoliacji. Nie polecamy jednak wykonywać go częściej niż raz na dwa miesiace. W czasie zabiegu zostają usunięte zaskórniki, nadmiar sebum i inne zanieczyszczenia skóry.

Efekty widoczne po zabiegu:

 • powierzchnia skóry wyraźnie się wygładza i staje się matowa i oczyszczona, jest mniej „chropowata”,
 • zwężają się pory, cera jest odświeżona i ma ładniejszy koloryt,
 • cera jest dobrze przygotowana do kuracji przeciwłojotokowych.

 

CZAS TRWANIA:  ok 60 min 

160 - 220 zł

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

 

Jest to nowa, potwierdzona naukowo, metoda ułatwiająca przenikanie kosmetyków poprzez otwarcie kanałów przy zastosowaniu potencjałów elektrycznych oraz określonych rodzajów przebiegów. Impulsy elektryczne ułatwiają i wzmagają wnikanie aktywnych składników zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych.

 

Jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry.

Stosowany jest do odmładzania skóry, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.
Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej.
Wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji.


Urządzenia do mezoterapii bezigłowej wykorzystują zjawiska fizyczne zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry, pozwalające na udostępnieniu nowych dróg wprowadzania aktywnych preparatów bez konieczności użycia igieł. Zabieg przeprowadzany jest z użyciem wysokonapięciowego jednokierunkowego prądu impulsowego o częstotliwości radiowej.

 

CZAS TRWANIA: ok 90 min

160 - 200 zł

FALE RADIOWE

 

Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny i w szerokim zakresie częstotliwości są wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

Główne działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 54°C. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny.

Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację (rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie ich przepuszczalności).

 

CZAS TRWANIA: ok 90 min

 

 

 

100 zł

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

 

Liposukcja ultradźwiękowa to zabieg opierający się na używaniu energii ultradźwiękowej do dokładnego odseparowania tkanki tłuszczowej od tkanek okalających. Znana od lat i wykorzystywana w medycynie, w końcu znalazła zastosowanie w walce z niechcianym tłuszczykiem. Przy tym zabiegu istotne jest, że energię ultradźwięków nakierowuje się bezpośrednio na tkankę tłuszczową. Jest to na tyle precyzyjne, że nie działa na otaczające tkanki i nie ma niebezpieczeństwa uszkodzenia tkanki łącznej czy naczyń krwionośnych.

 

CZAS TRWANIA: ok 90 min