O nas


„Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna"

Oskar Wilde

 

 

Przyjdź do nas i odkryj tajemnicę Twojego piękna. Naszymi klientkami są osoby, które chcą wyglądać atrakcyjnie zarówno na co dzień, jak i w wyjatkowych momentach życia. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, samopoczucie, lub sprawić komuś wyjątkowy prezent, zapoznaj się z naszą ofertą . Wiemy jak zadbać o Twoje zdrowie i urodę.

 

 

Drodzy państwo!

Z niezwykłą przyjemnością zapraszamy  do zapoznania sie z ofertą Salonu Kosmetycznego Dermica. Dbamy o relaks ciala i umysłu, by wydobyć naturalne piękno ukryte w każdym z nas. Szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych i życzliwa atmosfera sprawią, że odzyskasz wspaniałe samopoczucie, a Twoje ciało stanie się nie tylko piękne, ale i wypoczęte! Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach, gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, gwarantujący pełne zadowolenie z efektów zabiegów.

 

 

Zapraszamy do celebracji piękna i harmonii w Salonie Kosmetycznym Dermica. O komfort naszych klientów dbają - Weronika, Joanna, Bogusia, Emilia, Natalia, Mariola i Dominika - specjaliści dzięki którym czas upłynie Ci szybko i przyjemnie.

 

Podaruj sobie chwilę przyjemności...