MANICURE, PEDICURE


35 - 45 zł

MANICURE

 

Zabieg pielęgnacyjny stosowany przez kobiety (coraz częściej także mężczyzn), które (którzy) pragną mieć ładne paznokcie. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci. Przy regularnym stosowaniu tego zabiegu płytka paznokcia staje sie węższa i bardziej kształtna.

 

 

 

CZAS TWANIA: ok 60 min 

 

CENA:

Manicure 35 zł

Manicure z malowaniem 45 zł    

Malowanie paznokci 15- 20 zł. 

 

 

70 - 100 zł

PEDICURE

 

Zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są stopy i  paznokcie u stóp. Zabieg ten wykonuje się w celu usuniecia zrogowaciałego naskórka, modzeli i drobnych odcisków a także upiększeniu paznokci. W kosmetyce rozróżniamy trzy rodzaje pedicure:

 - pedicure kosmetyczny - zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci

 - pedicure leczniczy: zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure kosmetycznym rozszerzony o zabieg usunięcia modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci. Pedicure leczniczy zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci

 - pedicure biologiczny: zabieg pielęgnacyjny, podczas którego nie używa się narzędzi i akcesoriów metalowych

 

Nasz zespoł dobierze zabieg przeznaczony indywidualnie dla potrzeb kazdego klienta, a cena pozostanie bez zmian!

 

CZAS TRWANIA: ok 60 min - 120 min

 

CENA: 70 - 100 zł

 

Zabieg pedicure mozna łączyć z zabiegiem parafinowym  - 85 zł / z hybrydą bądź żelem (komplet) 120 - 125 zł

 

Zabieg pedicure można łączyć z założeniem żeli lub hybryd w stopach - 90 zł

 

60 zl

ŻELOWE LUB HYBRYDOWE PAZNOKCIE U STÓP

 

Tak samo jak paznokcie żelowe na rękach, można również zrobić je na stopach. Żel na paznokciach kładziemy głównie w okresie letnim, gdy stopy prawie cały czas są na widoku, a my chcemy mieć piękne, zadbane paznokcie na długo. Przeznaczone są dla kobiet, które chcą mieć ładnie pomalowane paznokcie u stóp, ale nie mają czasu na ciagłe ich odświeżanie.

 

Przeciwwskazaniami do paznokci żelowych są wszelkie choroby (drozdżyca, grzybica)

 

CZAS TRWANIA: ok  60 min

40 zł

MANICURE JAPOŃSKI

 

Celem zabiegu jest odżywienie, regeneracja i wzmocnienie słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Manicure japoński opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach, którymi są:

- pyłek pszczeli
- kreatyna                                                    

                                      -  witamina A i E
                                      -  krzemionka z morza japońskiego

 

Powyższe składniki, które zostają pieczołowicie wmasowane w płytkę paznokcia nie tylko nawilżają, ale także sprawiają, że paznokcie wyglądają niesamowicie zdrowo!

 

CZAS TRWANIA: ok 45 min

60 - 65 zł

MANICURE HYBRYDOWY

 

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są                                                    odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.

 

CZAS TRWANIA: ok 60 min

45 - 125 zł

ZABIEG PARAFINOWY NA DŁONIE LUB STOPY

 

PRZEZNACZENIE:

Zabieg dla popękanej, przesuszonej i zniszczonej skóry dłoni i stóp. Regeneruje zarówno skórę jak i paznokcie. Polecany przede wszystkim w chłodnych porach roku, ze względu na swoje mocno rozgrzewające działanie. w celu utrzymania efektu zaleca się systematyczne stosowanie.

 

DZIAŁANIE:

Skóra po zastosowaniu parafiny staje się idealna, gładka i miękka. Efekt zabiegu utrzymuje sie do kilku dni. Parafina przywraca skórze ładny wygląd a także wzmacnia rozdwajające sie paznokcie np. po zabiegu stylizacji paznokci. Poprawia krążenia i ma działanie nawilżające dzięki zastosowaniu dodatkowych produktów pielęgnacyjnych. Zabieg relaksuje irozlużnia mięśnie oraz stawy.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

Choroby zakaźne,otwarte rany.

 

CZAS TRWANIA: ok 60 min - 120 min

 

CENA: 

 

Zabieg parafinowy dłoni 45 zł / z manicure 55 zł / z hybryda lub żelem 90 - 95  zł.

 

Zabieg parafinowy stóp 50 zł / z pedicure 85 zl / z hybryda lub żelem ( komplet ) 120 - 125 zł.