MAKIJAŻ


MAKIJAŻ DZIENNY 

 

Rodzaj make up’u, którego zadaniem jest wydobycie naturalnego piękna kobiety. Powinien podkreślać wszystkie walory naszej urody pozostając zarazem niezauważonym. Makijaż dzienny ma przede wszystkim retuszować niedoskonałości, dlatego musi być wykonany z dobrze dobranych kosmetyków. Dla przykładu: podkład w makijażu dziennym musi mieć odcień jak najbardziej zbliżony do koloru naszej cery, aby uniknąć nieprzyjemnego efektu maski                                                                     (tapety) lub nienaturalnej bladości.

 

CZAS TRWANIA: ok 60 min

CENA: 70 zł

MAKIJAŻ WIECZOROWY

 

Rodzaj makijażu okolicznościowego, który wykonuje się na specjalną okazję. Przygotowując makijaż wieczorowy trzeba pamiętać o tym, by dostosować go do pory dnia, w jakiej mamy zamiar się w nim pokazać. Światło świec oraz sztuczne oświetlenie to istne pochłaniacze kolorów, z tego powodu makijaż powinien opierać się na wyrazistych i intensywnych barwach oraz wyostrzonych konturach. Mocny i wyrazisty make-up wieczorowy znacznie różni się od subtelnego i naturalnego makijażu                                                         dziennego.

 

 

CZAS TRWANIA: ok 60 min

CENA: 90 zł

 

MAKIJAŻ ŚLUBNY

 

 

Makijaż ślubny łączy w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego. Idealnie podkreśla urodę panny młodej oraz ukrywa jej niedoskonałości (przebarwienia, sińce pod oczami, zaczerwienienia). Jest odpowiednio wyrazisty, by Panna Młoda mogła wyglądać doskonale zarówno w rzeczywistości, jak i na zdjęciu. Ważne jest, by pasował do sukni ślubnej, fryzury i dodatków, tworząc spójną całość.

 

Makijaż ślubny powinien być przede wszystkim trwały, aby przetrwać wielogodzinną zabawę weselną. Profesjonalny makijaż jest trwalszy, dzięki czemu dłużej utrzymuje się na skórze. Korzystam z utrwalaczy marki KRYOLAN, które są bezpieczne i używane w teatrze oraz w telewizji.

 

W zależności od indywidualnych upodobań klientki mogę wykonać delikatny bądź wyrazisty makijaż, odpowiednio dostosowany do urody panny młodej. Aby Panna Młoda dobrze wyglądała na zdjęciach, nie stosuję zbyt połyskliwych, brokatowych kosmetyków, używam głównie cieni matowych i dodaję planowo trochę połysku co dodaje świeżości makijażowi.

 

Warto pomyśleć o doklejeniu kilku sztucznych kępek, co doda spojrzeniu wyrazistości i otworzy oko, zwłaszcza jeśli naturalne rzęsy nie są gęste.

 

Parę dni przed makijażem, można wykonać regulację i hennę brwi. Wyregulowane i uporządkowane są ważnym elementem makijażu.

 

CZAS TRWANIA: ok 60 min

CENA: 

Makijaz próbny 70 zł

Makijaz ślubny 90 zł