MAKIJAŻ PERMANENTNY


Ekskluzywne zabiegi makijażu permanentnego dla podkreślenia kobiecego piękna! Tysiące zadowolonych klientek na całym świecie! Niepowtarzalne i piękne kolory! Wszystko dzięki niesamowitej metodzie Conture® Make-up. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami które daje marka LONG TIME LINER!

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

 

Nadając idealny obrys ust likwidujemy ich asymetrię, korygujemy kształt, powiększając lub pomniejszając. Wypełniając całe usta kolorem wyrównujemy nierówności pigmentacyjne. Możemy uzyskać efekt delikatnych, naturalnych, świeżych ust lub intensywnie zarysowanych z wyraźnym konturem.

 

Możecie zapomnieć o porannym malowaniu ust i uzupełnianiu pomadki w ciągu dnia. Ten makijaż będzie wyglądał cały czas tak samo, po wyjściu z basenu lub zjedzeniu kolacji. Zawsze równe i w idealnym odcieniu, takie usta chce mieć każda kobieta.

 

Nigdy więcej nadjedzonej pomadki, rozmazanego konturu i bladych ust po kąpieli – ciesz się piękną barwą i perfekcyjnym kształtem w każdej sytuacji…

 

CZAS TRWANIA: ok 120 min

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ MICROBLADING - PIÓRKOWĄ

 

Brwi stanowią najważniejszy punkt twarzy i ramę dla oka. Perfekcyjnie dobrany kształt brwi za pomocą makijażu Conture make-up podkreśla charakter twarzy, wyrównuje ewentualne asymetrie, wypełnia braki we włoskach, gwarantuje perfekcyjny łuk każdego dnia.

Brwi metodą włoskową

Najnowsza technika makijażu trwałego opracowana przez niemieckich wizażystów Long Time Liner dla osób pozbawionych brwi, bądź pragnących uzyskać naturalny efekt zagęszczenia włosków. Podkreślenie linii brwi następuje poprzez wrysowanie włosków, a nie wypełnienie jednolitą ciemną plamą. Linergistka wykonuje rozrysunek wstępny, który pozwala klientce zobaczyć jaki będzie efekt końcowy makijażu. Następnie dobieramy odpowiedni barwnik do typu kolorystycznego klientki, aby nawet z bardzo małej odległości włoski przypominały te naturalne. Urządzenie, którym wykonujemy makijaż trwały pracuje tylko jedną, bardzo cienką igłą, więc nie ma obaw, że pigment się rozpłynie w skórze. Urządzenie nie nacina skóry tylko delikatnie rysuje po skórze.

 

CZAS TRWANIA: ok 120 min

MAKIJAŻ PERMANENTNY KRESEK NA DOLNEJ I GÓRNEJ POWIECE

 

Czy masz dosyć ciągłego poprawiania i rysownia kresek na powiekach? Kredka się rozmazuje, a liner spływa? kreska na jednym oku jest inna, niż na drugim? Mamy na to radę. Za pomocą urządzenia Long-Time-Liner zrobimy kreski na trwałe. Szybko i prawie bezboleśnie wykonamy kreski na powiece górnej i dolnej. Utrzymują się 3-5 lat w niezmienionej formie. Możesz zapomnieć o łamiącej się kredce i rozpływającym eyelinerze. Kreski rysowane przez nas pomiędzy rzęsami optycznie je pogrubiają, podkreślając kształt oka. Dodają spojrzeniu głębię i uwodzicielskiego czaru. W końcu będziesz mogła cieszyć się makijażem naturalnie podkreślającym Twoje piękno bez codziennego malowania.

Pogrubienie kresek

Dodatkowo pogrubione i wydłużone, są podstawą bardziej dekoracyjnego makijażu, silniej podkreślają oko. Polecamy Paniom, które preferują bardziej intensywny makijaż na powiekach.

 

CZAS TRWANIA:

 

DOLNA KRESKA: ok 90 min

GÓRNA KRESKA: ok 120 min

KOMPLET: ok 180 min 

MAKIJAŻ PERMANENTNY METODĄ CIENIA - TRADYCYJNĄ

 

W metodzie cienia pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc wyraźnie zarysowaną brew (plamę), polecana jest szczególnie tym paniom, które lubują się w mocnych makijażach lub utraciły brwi z różnych powodów, albo też chcą całkowicie zmienić kształt brwi. Efekt końcowy przypomina brwi zaraz po hennie. Prawidłowy kształt brwi jest niezwykle ważny dla wyglądu każdej kobiety. Makijaż permanentny brwi powinien być dokładnie dobrany w zależności od wieku i typu urody. Wpływa na samopoczucie i daję pewność siebie. Podczas zabiegu możemy zniwelować drobne niedoskonałości oraz pozwala zgubić asymetrie linii brwi. 

 

CZAS TRWANIA: ok 120 min

CENY:

 

1. Brwi microblading 250 zł (korekta 100 zł)
2. Brwi metoda ombre / cienia / łączona 490 zł (korekta 100 zł)
3. Kreska górnej powieki 350 zł (korekta 75 zł)
4. Kreska dolnej powieki 250 zł (korekta 50 zł)
5. Kreska komplet 550 zł (korekta 100 zł)
6. Usta kontur z cieniowaniem 490 zł (korekta 100 zł)
7. Usta pełny kolor 690 zł (korekta 100 zł)
8. Korekta 100 – 200 zł
9. Usuwanie nieudanego makijażu LIFT 80 – 100 zł - 1 zabieg