Jak zrobić prosty wzór na paznokciach – porady dla początkujących

Jak zrobić prosty wzór na paznokciach – porady dla początkujących

Dla tych, którzy są nowi w sztuce paznokci, nauka jak zrobić prosty wzór na paznokciach nie jest trudnym zadaniem. Nieważne czy chcesz stworzyć uśmiechniętą buźkę, szewron czy kropki – te wzory są przyjazne dla początkujących. Wystarczy wykonać te proste kroki, aby uzyskać zabawny i świetnie wyglądający wzór na paznokciach. Ponadto wzory te nie są trudne do zastosowania.

Tworzenie buźki

Przy tworzeniu buźki na paznokciach pierwszym krokiem jest usunięcie poprzedniego lakieru do paznokci. Możesz użyć zmywacza do paznokci delikatnie pocierając go na paznokciach, a wzmacniający zmywacz do paznokci jest również opcją. Przed pomalowaniem paznokci możesz narysować wzór na kartce papieru, aby mieć wrażenie, że będzie on wyglądał. Tworzenie wzoru uśmiechniętej buzi wymaga precyzji, więc najpierw poćwicz na kartce papieru. Wszelkie błędy możesz wyczyścić zmywaczem do paznokci lub pędzelkiem do czyszczenia. Po wyschnięciu tła, nałóż drugą warstwę, aby uszczelnić wygląd.

Dla uśmiechniętej twarzy, kobieta maluje końcówki swoich paznokci w różnych kolorach, tworząc łuk, który odzwierciedla kształt jej kciuka. Następnie małym czarnym pędzelkiem nakłada się czarny lakier z połyskiem, aby uzyskać policzkowe oczy i uderzający uśmiech. Tworzenie uśmiechniętej twarzy na paznokciach to świetny sposób na wyrażenie siebie! Proces jest łatwy i przyjemny.

Przed rozpoczęciem projektowania paznokci, należy usunąć wszystkie poprzednie lakiery do paznokci. Aby stworzyć idealną uśmiechniętą buźkę, upewnij się, że Twoje paznokcie są czyste i zdrowe. Odsuń swoje skórki i upewnij się, że paznokcie są miękkie i gładkie. Możesz również zastosować krem do rąk i olejek do skórek, aby uniknąć ich złuszczania. Wreszcie, pamiętaj, aby zawsze stosować bezbarwny lakier bazowy, aby chronić paznokcie i sprawić, że późniejsze warstwy koloru będą trwać dłużej.

Tworzenie uśmiechniętej twarzy na paznokciach jest zabawnym, łatwym sposobem, aby dodać trochę szczęścia do swojego dnia! Różne gwiazdy są rocking smiley face nails od 2008 roku, a Rihanna jest najlepszym przykładem. Paznokcie z uśmiechniętą buźką mogą być holograficzne lub w formie French-tip, mogą też być tak proste jak emotikony. Istnieje również wiele innych sposobów na stworzenie tego projektu, więc spróbuj czegoś nowego dzisiaj!

Może Cię zaciekawić:  Jak szybko rosną paznokcie - poradnik dla początkujących

Po zakończeniu nakładania lakieru bazowego, zastosuj bezbarwny top coat. Po nałożeniu lakieru nawierzchniowego, należy pozwolić mu wyschnąć. Jeśli masz wilgotny klimat, możesz chcieć wydłużyć czas potrzebny do całkowitego wyschnięcia. Przed nałożeniem drugiej warstwy lakieru upewnij się, że Twoje paznokcie całkowicie wyschły. Zapobiegnie to tworzeniu się gumy na paznokciach! Po zakończeniu procesu, powinieneś mieć uśmiechniętą twarz manicure w krótkim czasie!

Tworzenie chevronu

Tworzenie chevronu na paznokciach to zabawny projekt, który możesz stworzyć za pomocą taśmy. Możesz stworzyć paski, umieszczając dwa lub trzy kawałki winylu do paznokci chevron w równej odległości od siebie. Alternatywnie możesz kupić paski chevron nail design w sklepie kosmetycznym. Jeśli jesteś nowy w sztuce paznokci, zacznij od jednego paska i stopniowo dodawaj do niego, aż do uzyskania wzoru chevron.

Aby stworzyć chevron, będziesz potrzebować trzech różnych kolorów. Po pierwsze, potrzebujesz warstwy bazowej białej farby do paznokci. Następnie potrzebujesz dwóch kawałków fuksjowej farby do paznokci i czarnej. Po wykonaniu tych dwóch kroków, trzeba będzie usunąć taśmę. Następnie powinieneś pomalować trzeci i ostatni kawałek sztuki paznokci.

Tworzenie chevronu na paznokciach jest stosunkowo łatwym projektem sztuki paznokci do zrobienia i jest idealny na wiele okazji. Może wyglądać skomplikowanie, ale technika jest naprawdę prosta. Będziesz potrzebować dwóch odcieni lakieru do paznokci – niebieskiego i czerwonego – i jednego kawałka białego lakieru do paznokci. Powinieneś użyć techniki zygzakowatego ściegu, aby dodać dodatkowe szewrony, a nawet możesz dodać wzór do paznokci za pomocą białego lakieru bazowego. Możesz również dodać kontrastujący kolor, taki jak czarny i różowy.

Może Cię zaciekawić:  Jaką gradację pilnika do paznokci wybrać?

Proces tworzenia chevronu na paznokciach jest dość prosty, jeśli masz odpowiednie narzędzia i kilka minut do stracenia. Powinieneś zacząć od jasnego koloru, a następnie zastosować ciemnofioletową zanurzoną taśmę scotch zigzag. Gdy lakier do paznokci jest suchy, można usunąć paski taśmy i zastosować białą farbę. Na koniec powinieneś zastosować warstwę wierzchnią, aby zakończyć projekt.

Prosty projekt paznokci chevron jest idealny na wesela lub specjalne okazje. Dodaje odrobinę glamour do twojego at-home manicure. Możesz użyć swoich ulubionych kolorów, aby stworzyć odważny pop koloru, lub możesz przejść do schematu ombre – możliwości są nieograniczone! Kiedy już stworzysz swój chevron nail art design, będziesz mogła cieszyć się wspaniałymi rezultatami bez płacenia ani grosza!

Dodanie kropek polka

Dodanie kropek polka na paznokciach jest bardzo unikalnym projektem paznokci. Możesz użyć dwóch różnych kolorów dla swoich kropek, dużych lub małych. Paznokcie w kształcie kwadratu będą wyglądały najlepiej z dużymi kropkami, natomiast paznokcie w kształcie owalu będą wyglądały najlepiej z małymi kropkami. Jeśli chcesz bardziej tradycyjnego projektu, spróbuj użyć kombinacji kropek polka o różnych rozmiarach na jednej części paznokcia.

Zacznij od dodania top coat do swoich paznokci. To ochroni je przed uszkodzeniem i pomoże Ci utrzymać się na paznokciach dłużej. Użyj kontrastujących kolorów, takich jak czerwony i czarny, aby twoje kropki naprawdę się wyróżniały. Zetrzyj nadmiar lakieru do paznokci bawełnianym krążkiem. Możesz również użyć narzędzia do nakładania kropek, aby je zagęścić. Upewnij się, że utrzymujesz paznokcie w czystości, ponieważ istnieje wiele miejsc, w których można się pomylić.

Innym prostym sposobem na dodanie kropek polka do paznokci jest użycie wykałaczek. Możesz użyć tępej lub ostrej wykałaczki, aby stworzyć kropki. Wybór kolorów kropek jest ważny dla tego projektu, zwłaszcza jeśli jesteś nowy w sztuce paznokci. Jeśli chcesz aby Twój wzór wyróżniał się na tle koloru bazowego, wybierz kolory, które dobrze się uzupełniają. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego celu jest użycie kombinacji kolorów.

Może Cię zaciekawić:  Jak zrobić krótkie paznokcie hybrydowe - domowy tutorial

Czarny i biały jest najbardziej popularnym kolorem dla polka dot nail design, możliwe jest stworzenie pięknego projektu z innymi kolorami, jak również. Na przykład, możesz użyć czerwonego i czarnego koloru dla środkowych dwóch palców, podczas gdy używasz białego dla bocznych palców. Wybierz kolor bazowy dla jednego z palców i pomaluj pozostałe paznokcie różnymi odcieniami czerni. Ostatnią wskazówką do tworzenia projektu paznokci w kształcie kropki jest wybór koloru, który odzwierciedla twoją osobowość.

Musisz zacząć od upewnienia się, że twoje paznokcie są czyste i wypolerowane. Następnie spiłuj swoje paznokcie w piękne kształty. Używając pilnika, możesz ukształtować je w kształty kropek polka. Nie zapomnij również wcisnąć swoich skórek do środka, w przeciwnym razie będą one zbyt sflaczałe i nieatrakcyjne. Gdy masz już wszystkie podstawy, możesz zacząć dodawać kropki na paznokciach.

Innym wzorem dla kropek na paznokciach jest przekątna. Ta sztuka paznokci jest zabawna i odważna, a dwa kolory można wybrać, aby dopasować się do osobistego stylu. Jeśli nie jesteś ekspertem w sztuce paznokci, możesz zrobić projekt freehand z dwoma różnymi kolorami i możesz łatwo sprawić, że będzie wyglądać profesjonalnie. Tylko upewnij się, że używasz czystych narzędzi, aby nie mieszać kolorów.

Podobne Tematy

Leave a Reply