Jak zdecydować, czy chirurgia plastyczna pochwy jest warta kosztów

Jak zdecydować, czy chirurgia plastyczna pochwy jest warta kosztów

Jeśli zastanawiasz się, czy chirurgia plastyczna pochwy jest warta kosztów, możesz przeczytać o Labiaplastyce i niechirurgicznym odmładzaniu pochwy. Zabiegi laserowe i wzmocnienie punktu G również znajdują się w tym artykule. Zanim wybierzesz, która procedura jest dla Ciebie najlepsza, zastanów się, czego chcesz od niej. Niektóre kobiety mogą nie być zainteresowane posiadaniem operacji plastycznej pochwy w ogóle, podczas gdy inne mogą nie przejmować się bliznami.

Labiaplastyka

Labiaplastyka jest powszechną operacją kosmetyczną, która obejmuje ponowne kształtowanie warg i pochwy. Jest to zabieg ambulatoryjny, który wymaga użycia lasera do usunięcia nadmiaru tkanki. Chirurg następnie zszywa luźne krawędzie, aby zamknąć nacięcia. Procedura ta może trwać od jednej do dwóch godzin i wymaga co najmniej trzech dni czasu na regenerację. Pacjentki powinny unikać intensywnej aktywności przez tydzień po zabiegu. Niektóre kobiety mogą odczuwać bolesność lub siniaki przez okres do dwóch tygodni. Powinny również unikać angażowania się w aktywność seksualną przez cztery do sześciu tygodni po zabiegu.

Oversized labia może wpływać na samoocenę i pewność siebie kobiety. Często kobiety z dużymi wargami sromowymi mają trudności z noszeniem obcisłych ubrań lub bikini. Nawet sytuacje intymne mogą być męczące, zwłaszcza dla kobiety z dużymi wargami sromowymi. Leczenie chirurgiczne może wyeliminować niepewność siebie i zmartwienia, które często towarzyszą temu schorzeniu. Co więcej, kobiety z przerośniętymi wargami sromowymi mogą skorzystać ze zwiększonego poziomu pewności siebie po zabiegu.

Chociaż istnieje bardzo mało badań dotyczących wyników chirurgicznych labiaplastyki, istnieje wysoki wskaźnik zadowolenia z tej procedury. Najczęstsze powikłania labiaplastyki to dehiscencja, krwiak, martwica płata i infekcja. W większości przeglądów badań stwierdzono, że resekcja powinna być wykonana tylko wtedy, gdy zmniejsza szerokość warg sromowych mniejszych o jeden centymetr. Czworobok tylny może zniekształcić introitus pochwy.

Labiaplastyka jest operacją kosmetyczną, która może być wykonana na wewnętrznej lub zewnętrznej pochwie. Chirurg plastyczny użyje szwów, aby zmniejszyć rozmiar warg sromowych, które mogą być problematyczne i uciążliwe. Procedura ta nie jest zazwyczaj pokrywana przez NHS. Okres rekonwalescencji po labiaplastyce wynosi zazwyczaj kilka tygodni. Pacjenci nie powinni jednak obawiać się powrotu na kolejną procedurę.

Nonsurgical vaginal rejuvenation

Chirurgia kosmetyczna jest generalnie zabiegiem elektywnym, więc ubezpieczenie jej nie pokryje. Jednak wielu chirurgów oferuje plany finansowania dla pacjentów. Oto średnia opłata za zabieg w całym kraju. Podczas gdy średni koszt różni się znacznie w zależności od procedury, większość procedur trwa tylko jedną do dwóch godzin. Czas rekonwalescencji dla niechirurgicznego odmładzania pochwy może wynosić od sześciu do dwunastu tygodni. Niektórzy pacjenci mogą wymagać touch-ups sześć miesięcy do roku.

Może Cię zaciekawić:  Gdzie wykonać przeszczep włosów - kosmetologia

Ta procedura nonsurgical obejmuje dokręcanie pochwy ściany. Pacjent może potrzebować trochę eksperymentować, aby znaleźć najbardziej wygodne podejście i pozycję. Ostatecznie wymagana jest konsultacja z estetycznym chirurgiem plastycznym. Wiek, ciąża i utrata wagi mogą powodować zwiotczenie struktury pochwy kobiety. Podczas gdy niechirurgiczne odmładzanie pochwy może sprawić, że kobieta poczuje się bardziej komfortowo i pewnie, jest to również związane z ryzykiem i bólem.

Nonsurgiczne odmładzanie pochwy jest doskonałą opcją dla kobiet, które chcą poprawić swój wygląd, poprawić swoje funkcje seksualne i rozwiązać związane z wiekiem zmiany w ich tkance pochwy. Procedura jest również bezpieczny dla młodych kobiet i poprawia życie seksualne. Wykonywany jest przez certyfikowanego przez zarząd chirurga plastycznego w Beverly Hills lub Los Angeles. W rezultacie jest to jedna z najpopularniejszych dostępnych procedur kosmetycznych.

Ta procedura kosmetyczna jest dostępna w wielu formach, w tym terapii laserowej. Jednym z najnowszych przełomów jest terapia laserowa diVa. DiVa wykorzystuje częstotliwość radiową, aby dokręcić tkanki pochwy bez operacji. Powoduje to zwiększenie przepływu krwi i zwiększenie produkcji kolagenu, co skutkuje bardziej napiętą skórą. Dodatkowo, procedura jest bardzo skuteczna w korygowaniu wielu rodzajów problemów skórnych, które wpływają na wygląd i pewność siebie kobiety.

Zabiegi laserowe

Zabiegi chirurgiczne mogą zapewnić dramatyczne wyniki, ale zabiegi niechirurgiczne mogą być bardziej przystępne. Zabiegi laserowe dla chirurgii plastycznej pochwy mogą być połączone z innymi procedurami kosmetycznymi, w tym liposukcji, powiększania piersi i rhinoplastyki. Niechirurgiczny proces wykorzystuje ciepło, aby dokręcić pochwę i stymulować tworzenie kolagenu. Niektóre marki urządzeń laserowych wykorzystują również technologię częstotliwości radiowej. Po kilku zabiegach, pacjenci mogą zobaczyć dramatyczne wyniki.

Terapia laserowa Femilift, na przykład, jest szybkim i bezbolesnym zabiegiem, który poprawia wygląd luźności pochwy. Procedura Femilift, wprowadzona przez Alma Laser w 2013 roku, jest praktycznie bezbolesna i trwa zaledwie kilka minut. Ten zabieg laserowy, który wykorzystuje technologię frakcyjnego lasera CO2 pixel, wymaga trzech zabiegów w ciągu trzech miesięcy. Rok po pierwszym zabiegu może być wymagany zabieg uzupełniający.

Zabieg laserem CO2: Laser CO2 ogrzewa tkankę pod podszewką pochwy, aby stymulować tworzenie nowego kolagenu. Kolagen ten powoduje, że wargi sromowe są bardziej zwarte i gładkie. Wzmocnione tkanki pochwy mogą poprawić smarowanie, zmniejszyć nietrzymanie moczu i poprawić funkcje seksualne. Jednak laserowe odmładzanie pochwy nie jest lekarstwem na wszystko i powinno być stosowane tylko w ostateczności. Istnieje minimalne ryzyko. Większość kobiet doświadcza tymczasowego zaczerwienienia i obrzęku, które znikają w ciągu kilku dni.

Może Cię zaciekawić:  Jak długo należy czekać na efekt po liftingu nici

Po zabiegu V-Lase, obszar będzie bardzo wrażliwy na seks przez kilka dni. Jeśli doświadczysz jakiegokolwiek dyskomfortu, natychmiast skonsultuj się z lekarzem. Zabiegi laserowe w ramach chirurgii plastycznej pochwy nie wymagają znieczulenia ani leków. Podczas zabiegu większość kobiet nie odczuwa żadnego bólu, choć niektóre mogą odczuwać pewne ciepło podczas leczenia. Kilka dni po zabiegu V-Lase, kobieta może zauważyć, że obszar jest bardziej wrażliwy niż zwykle, co może być niewygodne podczas stosunku.

Wzmocnienie punktu G

Pacjentka poddana wzmocnieniu punktu G w waginoplastyce, zwanej również “G-Shot”, doświadczyła wzrostu doznań i stymulacji w miejscu punktu G po zabiegu. Zabieg jest procedurą małoinwazyjną, która nie wymaga przestojów i może być wykonana bezpośrednio w gabinecie lekarskim. Po zabiegu pacjent może natychmiast powrócić do normalnych czynności.

Podczas wzmacniania punktu G, obszar wokół punktu G jest powiększany poprzez wstrzyknięcie kolagenu w ten obszar. Kolagen występuje naturalnie w ludzkim ciele i pomaga odbudować i odmłodzić różne komórki. Natychmiast wiąże się z cząsteczkami wody, tworząc bardziej wyrazisty obszar pochwy. Jest to nieeliminowanie i jest nieinwazyjne, trwające około czterech miesięcy. Chociaż procedura jest nieodwracalna, jest to dobry wybór dla pacjentów, którzy nie chcą poddać się operacji i odczuwają dyskomfort związany z nadmierną stymulacją pochwy.

Ostatnie badanie opublikowane przez dr Jacka Ayouba wykazało znaczny wzrost obszaru strefy erogennej pochwy, zwanej również punktem G, po zabiegu wzmocnienia punktu G. Po zabiegu 87% kobiet zgłosiło wzrost pobudzenia seksualnego, będącego wynikiem zabiegu. Podczas gdy nie ma trwałego lekarstwa, kobiety, które poddają się procedurze, mogą cieszyć się zwiększoną wrażliwością i orgazmiczną przyjemnością przez kilka miesięcy.

Zabieg zyskał popularność, ponieważ kobiety szukają zwiększonej stymulacji punktu G podczas seksu. Pomogła nawet kobietom cierpiącym na zaburzenia przyjemności seksualnej. Punkt G to wiązka nerwów położona dwa cale wewnątrz przedniej części pochwy, która nie jest wystarczająco wystająca. Wzmocnienie punktu G może zwiększyć wrażliwość tych nerwów, co skutkuje zwiększeniem częstotliwości orgazmu pochwowego. Dr John Anastasatos z Beverly Hills wykonuje tę procedurę.

Może Cię zaciekawić:  Czym są prądy galwaniczne w kosmetologii?

Koszty

Chirurg plastyczny jest ważnym decydentem, a koszty mogą się znacznie różnić. Im bardziej doświadczony chirurg plastyczny, tym wyższe mogą być opłaty za konsultacje. Jednak te opłaty mogą być stosowane do ostatecznego kosztu procedury. Ponadto, ważne jest, aby pamiętać, że droższe procedury są zazwyczaj wykonywane w szpitalach i głównych obszarach miejskich, a procedury w takich ustawieniach mają tendencję do droższe. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, porównaj ceny z różnych placówek medycznych i wybierz ten, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby.

Koszty utrzymania są kolejnym czynnikiem do rozważenia. Podczas gdy średni koszt towarów i usług różni się od stanu do stanu, koszty życia są podstawą wielu cen chirurgii plastycznej. Dodatkowo, doświadczenie, reputacja i referencje chirurga plastycznego może wpłynąć na koszt. American Society of Plastic Surgeons (ASPS) radzi, aby pacjenci wybrali najlepszego chirurga dla swoich potrzeb i budżetu. Opłaty powinny być drugorzędnym problemem.

Ceny chirurgii plastycznej pochwy zazwyczaj wahają się między 4250 a 8000 dolarów, w zależności od wykonywanej procedury. Sama procedura może kosztować od 4000 do 12000 dolarów, a średnia opłata za tę chirurgię kosmetyczną różni się w zależności od lokalizacji, dostawcy i konkretnej procedury. Ubezpieczenie może nie pokrywać kosztów odmładzania pochwy, która jest zabiegiem do wyboru. Aby uniknąć opłat niespodzianek, najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować procedura jest poprosić chirurga plastycznego o oszacowanie.

Choć koszty odmładzania pochwy może wahać się od 2500 do 8500 dolarów, koszt jest zwykle mniej kosztowne, gdy sparowane z innymi procedurami kosmetycznymi. W połączeniu z innymi procedurami estetycznymi, może zaoszczędzić na sali operacyjnej i opłat za znieczulenie. Kompleksowa konsultacja z chirurgiem pomoże Ci zdecydować się na odpowiednią procedurę dla Twoich celów estetycznych. Chirurg określi najlepszy sposób osiągnięcia pożądanych rezultatów i upewni się, że bierze pod uwagę ogólny stan zdrowia, poprzednie operacje i pożądane rezultaty.

Podobne Tematy

Leave a Reply