Jak pomalować paznokcie w kropki – domowy tutorial

Jak pomalować paznokcie w kropki – domowy tutorial

Dowiedz się, jak malować paznokcie w kropki dzięki tym łatwym do wykonania poradom! Po pierwsze, zrób narzędzie do malowania w kropki w domu! Następnie użyj narzędzia do robienia kropek, aby zrobić pięć kropek. Następnie ułóż je w paski, tworząc żółtą kropkę w centrum. Następnie wybierz kolory uzupełniające, aby stworzyć paski. Jeśli chcesz dodać trochę koloru do swoich paznokci, możesz również dodać paski używając różnych kolorów lub stworzyć manicure w kształcie stokrotki.

Zrób narzędzie do robienia kropek w domu

Istnieje wiele sposobów na stworzenie kropek na paznokciach. Po pierwsze, będziesz potrzebować narzędzia do robienia kropek. Możesz zrobić je za pomocą prostych szpilek, ale możesz też użyć gumki do ścierania ołówka. Jedną z metod jest użycie ostrej strony gumki do wciśnięcia w główkę szpilki. Inna metoda polega na zanurzeniu gumki do połowy w lakierze do paznokci, a następnie wciśnięciu jej w główkę szpilki. Narzędzie do kropkowania działa najlepiej, gdy lakier do paznokci jest cienki, ponieważ zagęszczony lakier jest trudniejszy do pracy.

Narzędzie do kropkowania może być tak proste jak agrafka. Wystarczy rozciągnąć dwa końce i będziesz miał spiczaste narzędzie do tworzenia kropek na paznokciach. To proste narzędzie jest dostępne w większości gospodarstw domowych. Pomimo swojej prostoty, może pomóc w tworzeniu fantazyjnej sztuki paznokci i stworzyć proste narzędzie do tworzenia kropek. Może być również używany do tworzenia suchego marmurkowego wzoru, który jest popularnym trendem w sztuce paznokci.

Może Cię zaciekawić:  Jak zrobić matowe paznokcie w domu

Oczyść niechlujny manicure

Q-tips są świetne do czyszczenia niechlujnego manicure. Możesz nawet użyć ich do stworzenia pięknych projektów paznokci! Zacznij od lakieru bazowego i upuść kroplę koloru na kawałek folii cynowej. Zanurz wacik w kolorze i powtórz czynność. Kiedy Twoje paznokcie są już gotowe, nałóż na nie lakier nawierzchniowy. Zapobiegnie to zgrubieniu lub rozmazaniu się lakieru.

Zacznij od lekkiego opiłowania boków paznokci pilnikiem do paznokci. W ten sposób uzyskasz czyste wykończenie, a Twój manicure będzie trwał cały dzień! Jeśli nadal nie jesteś zadowolona ze swojego manicure, poćwicz jeszcze raz. Praktyka czyni mistrza! Upewnij się, że inwestujesz w odpowiednie narzędzia i produkty, aby Twój manicure był trwały. I nie zapomnij użyć olejku do skórek lub oleju kokosowego! Jeśli szukasz wskazówek, jak oczyścić niechlujny manicure, sprawdź poniższe.

Utwórz manicure z nadrukiem stokrotki

Utworzenie manicure z nadrukiem stokrotki wygląda na trudne, ale nie jest. Wszystko, czego potrzebujesz, to pisak do paznokci lub wykałaczka i możesz mieć uroczy kwiat na swoich paznokciach w krótkim czasie. Upewnij się, że używasz błyszczącego lakieru do paznokci, ponieważ dzięki temu Twój wzór stokrotki nie będzie się odpryskiwał. Pozostawi on również ładne wykończenie. Jeśli chcesz stworzyć manicure z białą stokrotką, użyj lakieru DERMELECT w kolorze “Me” Opulence.

Może Cię zaciekawić:  Kobiecy poradnik jak przedłużyć paznokcie żelem

Polka dots to klasyczny i uniwersalny wzór. Te sztuki paznokci są idealne zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Możesz eksperymentować z kolorami i rozmieszczeniem, aby stworzyć idealny manicure z nadrukiem Daisy. Możesz również dodać inne obrazy, w tym gwiazdy, serca i inne wzory do swojego manicure, aby nadać mu osobisty charakter. Możliwości są nieograniczone. Możesz wybrać kolor bazowy lub lakier bazowy, który idzie z kropkami na paznokciach i nosić go gdziekolwiek chcesz.

Stwórz trójkątny manicure

Jeśli kochasz dwutonową sztukę paznokci, stwórz trójkątny manicure z kropkami. Ten wzór na paznokciach jest prosty do wykonania i wymaga tylko kilku materiałów. Na początek nałóż bazę nude i użyj naklejek na paski do paznokci, aby stworzyć trójkąty. Po umieszczeniu pasków na paznokciach, pomaluj każdy trójkąt za pomocą małego pędzelka. Następnie nałóż warstwę złotego lakieru na cały paznokieć. Zakończ nakładając top coat, aby uszczelnić manicure.

Jeśli masz mały paznokieć i nie chcesz używać narzędzia do robienia kropek, możesz użyć wykałaczki lub nail dotter, aby stworzyć ten projekt. Gdy lakier bazowy wyschnie, zrób trzy kropki w kształcie trójkąta białym lakierem. Będą one służyć jako punkty odniesienia dla ramki serca. Po wykonaniu wszystkich trzech paznokci, nałóż top coat, aby zakończyć projekt. Ten manicure jest świetny na wieczorne wyjście!

Może Cię zaciekawić:  Jak zrobić paznokcie typu kocie oko - tutorial

Wykonaj warstwowy efekt confetti

Możesz uzyskać warstwowy efekt confetti nakładając na paznokcie różnokolorowe kropki. Liczba kropek powinna wynosić od trzech do czterech na każdym paznokciu. Możesz też nakładać kropki warstwowo, używając innego koloru. Do górnej warstwy użyj najciemniejszego koloru. Następnie zastosuj kolor podobny do koloru bazowego. Na koniec dodaj przezroczysty lakier nawierzchniowy, aby zakończyć swój wygląd.

Aby uzyskać bardziej dramatyczny efekt, dodaj cienką warstwę srebrnego lakieru do linii. Ta sztuka paznokci wygląda świetnie, gdy jest nałożona na matową czarną bazę. Jeśli masz na sobie czarną sukienkę, dodaj kilka złotych kawałków konfetti, aby stworzyć powtarzający się wzór linii. Możesz również spiłować punkty, aby uzyskać ostry efekt. Upewnij się, że nosisz rękawiczki, gdy nakładasz konfetti na swoje paznokcie.

Podobne Tematy

Leave a Reply