Jak pomalować paznokcie na złoty kolor w domu

Jak pomalować paznokcie na złoty kolor w domu

Prawdopodobnie słyszałaś o złotym lakierze do paznokci, ale nie jesteś pewna jak uzyskać ten sam efekt w domu. Złoto jest kolorem żółtym, więc jest to dobry wybór, jeśli chcesz dodać swój znak zodiaku do swoich tipsów! Na szczęście, kolor ten jest stosunkowo łatwy do osiągnięcia w domu. Oto kilka wskazówek, jak uzyskać ten wspaniały złoty odcień na swoich końcówkach.

Złoto należy do grupy kolorów żółtych

Żółty kolor złota jest odzwierciedleniem jego chemii i przypisuje się go relatywistycznej fizyce kwantowej. Zjawisko to powoduje, że złoto odbija niebieskie światło, a żółty kolor metalu wynika z załamania tego światła. Zjawisko to sprawia, że żółty kolor złota pojawia się w przedmiotach wszelkiego rodzaju, w tym w biżuterii. Oto niektóre z zalet złotej biżuterii. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym fascynującym kolorze.

Czyste złoto to gęsty, połyskliwy, elastyczny metal szlachetny, który jest członkiem grupy o żółtym kolorze. Można go znaleźć jako samorodki, ziarna, żyły i depozyty aluwialne. Uważa się, że złoto powstało po raz pierwszy w wyniku uderzeń asteroid 4 miliardy lat temu. Pierwiastek ten jest jednym z najmniej reaktywnych pierwiastków w układzie okresowym. Jest stały w normalnych warunkach, odporny na większość kwasów, należy do grupy barwnej żółtej. Występuje głównie w Chinach, które są największym na świecie producentem złota, a jedna czwarta całej produkcji złota pochodzi z rzemieślniczego wydobycia na małą skalę.

Może Cię zaciekawić:  Jak zapobiegać łuszczycy paznokci? - Domowe sposoby

To popularny wybór dla sztuki paznokci

Złoty manicure wygląda efektownie i wyrafinowanie. Aby osiągnąć ten wygląd, zacznij od turkusowego odcienia i nałóż złoty top coat. Po wyschnięciu koloru bazowego, nałóż kolejną warstwę top coat ze złotymi plamkami. Ten wygląd jest idealny na wieczorne wyjście na miasto. Złote paznokcie są popularnym wyborem wśród celebrytów i żon modeli. Możesz używać tych kolorów zarówno do malowania paznokci, jak i do lakierowania.

Złoty manicure gwiazdkowy to klasyczny wzór na paznokciach. Zastosuj go gdziekolwiek chcesz, używając tak mało lub tak dużo złotych gwiazd, jak chcesz. Możesz zastosować je na jednym palcu lub na całym paznokciu. Gwiazdki mogą być ułożone warstwowo, aby stworzyć efekt gradientu. Wzór jest zarówno prosty jak i elegancki. Aby uzyskać najlepszy efekt, użyj lakieru do paznokci z efektem mieszania. Możesz nałożyć kilka warstw złotego lakieru na każdy paznokieć.

Może Cię zaciekawić:  Jak zrobić paznokcie francuskie z ozdobami?

To świetny sposób aby zawrzeć swój znak zodiaku na swoich tipsach

W zależności od znaku do którego należysz, możesz zawrzeć swój znak zodiaku na swoich paznokciach na wiele sposobów. Sezon na Barana rozpoczyna się w równonoc wiosenną. Baran jest znany z tego, że kocha sztukę paznokci, ponieważ przemawia ona do jego osobowości i daje mu energię, której potrzebuje, aby uczestniczyć w uroczystościach sezonu. Baran to pierwszy znak zodiaku, który emanuje witalnością i optymizmem. Możesz również wybrać kolorowy wzór paznokci, aby dopasować go do charakteru swojego znaku zodiaku.

Jeśli lubisz nosić jasne kolory, spróbuj sztuki paznokci inspirowanej przez Twój znak. Na przykład, gorący różowy projekt będzie pasował do Gemini. Różowe paznokcie podkreślą pasję tego znaku do komunikacji. Raki muszą czuć się potrzebne, więc klasyczne blade paznokcie będą przywodzić na myśl komfort i tradycję. Podobnie, jeśli jesteś Leo, będziesz chciała emanować ciepłem. Wibrujące żółte paznokcie są idealnym sposobem na pokazanie Twojego ciepła. Virgos, którzy są bardzo skrupulatni i analityczni, mogą chcieć nosić eleganckie bordowe paznokcie.

Może Cię zaciekawić:  Jak zrobić miętowe paznokcie - 15 inspirujących manicure

To łatwe do osiągnięcia

Jeśli chcesz pomalować swoje ściany na złoty kolor, możesz użyć barwnika spożywczego, aby osiągnąć pożądany wygląd. Uważaj jednak, aby nie używać żółtego lub zabarwionego na czerwono, ponieważ może on stworzyć błotnisty brązowy odcień. Prawidłowy kolor dla złotych ścian to taki z nutami czerwieni lub błękitu. Oto kilka wskazówek, jak osiągnąć pożądany kolor. W pierwszej kolejności, upewnij się, że przetestujesz kolor przed zastosowaniem go na ścianach.

Pierwszy, musisz zmieszać żółty z innymi kolorami podstawowymi. Możesz również użyć czerwonego i niebieskiego do mieszania, aby uzyskać ciepły złoty kolor. Czerwony i niebieski może wyglądać jak zielony, ale wynik końcowy będzie ciepłe złoto, że skłania się do głębszego odcienia. Wymieszaj trzy kolory, aż osiągniesz pożądany kolor. Gdy już masz kolor bazowy, możesz dodać jeszcze kilka odcieni żółtego, aby stworzyć pożądany odcień.

Podobne Tematy

Leave a Reply